+48 (81) 461 08 08

© 2022 Orizon. All Rights Reserved.
Development by Orizon

Firma Studio Reklamy EUROMET
– trzydzieści lat doświadczenia w projektowaniu, a także
produkcji elementów identyfikacji firm, systemów oraz lamp LED.

Kilka słów o nas

Wdrażane przez nas nowe technologie, dbałość o detale, znalazły uznanie wśród naszych odbiorców, z którymi sukcesywnie podpisujemy umowy o wieloletniej współpracy. 

Zatrudniamy wykfalifikowaną kadrę inżynierską dbającą o jakość naszych produktów i usług. Posiadamy w pełni wyposażone hale produkcyjne obsługiwane przez doświadczone zespoły pracowników.

Firma nasza posiada doświadczenie w rozwiązaniach technologicznych i materiałowych stosowanych w branży reklamowej na świecie.

Posiadamy własny dział zajmujący się opracowaniem nowych alternatywnych rozwiązań identyfikacji firmowej o czym świadczyć mogą międzynarodowe wnioski patentowe chroniące nasze pomysły oraz dotacje unijne związane z wdrażaniem nowych produktów.

Firma, która od lat na najwyższym poziomie realizuje najtrudniejsze wyzwania,
które przed nimi stawiamy, profesjonalni fachowcy, których warto polecać"

Usługi

Oznakowanie reklamowe

Cały zakres usług z zakresu oznakowania reklamowego, produkcji szyldów i wielkoformatowych reklam świetlnych dla krajowych i międzynarodowych kontrahentów indywidualnych oraz sieciowych tj. min.: Ikea, Cineworld, Santander itp.  

Więcej

Fasady i elewacje

Ekstensywne projekty wykonywane na fasadach i elewacjach  budynków i lokali użyteczności publicznej i prywatnej dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta, wykonawstwo min. lotnisk, urzędów, galerii handlowych, szpitali, szkół, banków itp. 

Więcej

Wnętrza budynków

Projekty realizowane dla wielu znaczących krajowych i zagranicznych korporacji i przedsiębiorstw polegające na kompleksowym wykańczaniu wnętrz budynków i lokali użyteczności publicznej i prywatnej, min. lotniska, urzędy, galerie handlowe, banki itp. 

Więcej

Referencje